Hasta Değerlendirmeleri

 • Ameliyattan önce yaşam kalitem çok kötüydü.Uykularım düzensizdi.Her yemekten sonra rahatsız oluyordum,yanma geğirme oluyordu.Ameliyat sonrası bu şikayetlerim geçti.Yemeklerden sonra rahatım,huzurla yemek yiyorum.Bugün Barrett kontrolü için geldim.Ameliyat olalı 6 ay oldu ve yavaş yemeyi öğrenerek 15 kilo verdim.Teşekkür ederim.
  Ayşegül Barış - 47, İstanbul
 • Midemde yaşadığım problemlerden ötürü artık günlük hayatımı keyifsiz bir şekilde yaşıyordum.Temmuzda Levent beyle tanıştım.Araştırmalardan sonra reflü ameliyatı kararı verdik ve ameliyat oldum.Tüm süreç bana söylendiği gibi geçti.Aksi bir durum yaşamadım.Şimdi hayat daha güzel. Sevgi ve saygılarımla
  Derya İpek - 32, İstanbul
 • Önceleri midede aşırı yanma ,hazımsızlık,şişkinlik ,sabahları ağızda acı tatla uyanma sürekli mide koruyucu alma ihtiyacı vardı.Uzun yıllardır çektiğim ve bir türlü tedavi edilemeyen ve sonuca ulaşamadığım bu rahatsızlıklarım tamamen ortadan kalktı.Artık huzurla yemek yeyip huzurla uyuyorum.Beslenme ve yemek yeme düzenim daha sağlıklı bir hal aldı.Operasyonumu gerçekleştiren başta Dr.Levent Eminoğlu ve ekibine sonsuz teşekkürler.
  Serkan Yet - 25, İstanbul
 • Şifa hastanesine geldiğimde göğüste yanma, hazımsızlık, akşam yediklerimin ağzıma geri gelmesi ,baharat kızartma gibi gıdaların dokunması sorunlarım vardı.Reflümün mide fıtığına bağlı olduğu tespit edildi.Levent beyin yaptığı ameliyat sonrası yukarıdaki yakınmalarımın hepsinin geçtiğini gözlemledim.Levent beye ve ekibine teşekkür ederim.
  Enver Özöğren - 50, İstanbul
 • Ameliyat öncesi mide yanması ,boğazda yanma hissi,şişkinlik ,gaz ve hazımsızlık oluyordu.Yıllarca çıkan her asit ilacını verdiler kullandım.Ama bir türlü geçmedi.Ameliyat sonrası memnunum.Yanma hissi hiç kalmadı.Zaman zaman şişkinlik hissi dışında şikayetim yok.İlaçlardan kurtuldum.
  Nahide Sarışın - 48, İstanbul
 • Reflü ameliyatı öncesi midede yanma ,ağıza acı su gelmesi,yemeklerin eğildiğimde geri gelmesi ,geceleri yanma gıcık şikayetlerim vardı.Yıllarca çok defa endoskopi yapılarak takip edildi.Yemek borumda Baret gelişti.Mide fıtığı büyüdü ama hiç ameliyat önerilmedi.Levent beyin tetkiki sonrası sorunun ameliyatla çözülebileceğini söyledi.Reflü ameliyatı sonrası bu şikayetlerimin hepsinden kurtuldum.Ameliyat sonrası 2 ayda 10 kilo verdim .Yaşam kalitem çok iyileşti.
  Serdar Erceiş - 60, İstanbul
 • Operasyon öncesi şiddetli boğaz ağrısı ,ağıza acı su gelmesi,yediğim yemeklerin ağzıma geri gelmesi gibi şikayetlerim vardı.Yemeklerin ağzıma gelmesi ve acı su gelmesini artık unuttum.Hiç olmadı.Boğazımdaki hassasiyetin geçmesi zaman aldı ama artık çok rahatım.Levent beye ekibine teşekkür ederim.
  Oğuz Üre - 52, İstanbul
 • Ameliyat öncesi mide yanması, şişkinlik, yemek yiyememe takılma oluyordu.İlaçla çoğu geçmiyordu ama yanma azalıyordu.Uzun süre ilaçtan sonra internetten Levent beyi buldum.Ameliyat sonrası şikayetlerimin arada şişkinlik dışında hepsi geçti.Yanmam ekşime hiç yok artık.
  Şengül Karakuş - 59, Çorum
 • Mide yanması ,aşırı gaz,geğirme ve kusma oluyordu.Boğazımda ayva kalmış gibi yutkunmada zorluk çekme vardı.Ameliyat sonrasında şikayetlerim gaz dışında bitmiştir.Teşekkürlerimi bildirmek isterim.
  Cemile Şer - 62, İstanbul
 • Ameliyat öncesi sıklıkla yemek borumda yanma oluyordu.Göğüste sıkışma ve çarpıntı ile 2 kez acile gitmiştim.Dr.Levent beyi arkadaşımın tavsiyesi ile buldum.Tetkikler yapıldı ve şikayetlerimin mide fıtığından kaynaklandığını anladık.Ameliyat öncesi ve sonrası ile bilgilendirmede bulundu .Ameliyatım başarılı geçti.Yaklaşık 2 aydır midemde ,yemek borumda yanma hiç kalmadı.Hızlı yemek yersem başta takılma hissi oluyordu şimdi rahatladı.Barsaklarımda şişkinlik azalıyor.Dr.Levent beye ve ekibine teşekkür ederim.
  Naciye Pektaş - 42, İstanbul
 • Ameliyat öncesinde midede yanma, şişkinlik,yediklerimin ağzıma gelmesi gibi sıkıntılarım vardı.Ameliyat sonrasında ilk günden çoğu sorun kayboldu.3. günde işime gittim. Ameliyat sonrasında yaşamış olduğum ve doktorumun da belirtmiş olduğu gaz sorunu ilaçlarla artık geçti diyebilirim. Şu anda gayet sağlıklı bir şekilde hayatıma devam ediyorum.İnsan güzel şeylere çabuk alışıyor,şikayetlerim nasıldı onları bile unuttum.
  Hakan Polat - 47, İstanbul
 • Ameliyat öncesi yoğun reflü şikayetim vardı.Yaklaşık 45 derece ile yatmak zorunda kalıyordum.Gündüzleri yemek sonrası ve bir şeye sinirlendiğimde yanma oluyordu.Yaklaşık 15 yıldır giderek arttı.Ameliyat sonrası reflü şikayetlerim bitti.Tamamen düz ve incecik bir yastıkla yatabiliyorum.Daha önce ameliyat olsaymışım diyorum.
  Zeynep Deniz - 38, İstanbul
 • Beni en çok mide bulantısı ve kusma hissi rahatsız ediyordu.Ne yesem sanki boğazımda çıkmaya hazırdı.Bu his ameliyat sabahı yok oldu.Ağız kuruluğu ,boğazda tahriş ve ağız kokusu kayboldu.Çok teşekkür ederim.
  Naz Çoker - 37, İstanbul
 • Yaklaşık 2-3 aydır özellikle akşamları mide şişkinliği ve göğsüme doğru baskı hissediyordum.Zaman zaman hançer kemiğinin bitiminden sol omzuma doğru bıçak gibi ağrılar geçmekteydi.Bazen nefes almamı engeller hale geliyordu.Levent bey endoskopi ve sonrasında asit ölçümü uyguladı.Çıkan sonuca göre ameliyata karar verildi.Çok rahat geçen ameliyat sonrasında 2 hafta hep yumuşak şeyler yedim iyi çiğnedim.Zaman zaman gaz oldu ama sonra geçti.Şimdi çok iyiyim.Ağrı, baskı, yanma hiçbiri kalmadı.Tüm ekibe ve sayın doktor Levent Eminoğlu na çok teşekkür ederim.
  Ahmet Ürüşan - 50, İstanbul
 • Amiliyat öncesi şikayetlerim yangı, bulant,ı kusma,ağızda acılık olurdu.Uzun zaman ilaç kullandım.Levent beyi internette buldum geldim.3 ay geçti.Şimdi istediğimi yerim ve çok rahatım.Teşekkür ederim.
  Kamina Agayeva - 31, Bakü