Hasta Değerlendirmeleri

 • Ameliyat öncesinde midemde sürekli yanma şikayetim vardı ve yediklerim ağzıma geliyordu.Yemek borusunda midede yanmayı gidermek için her gün ilaç. alıyordum.Ameliyat sonrası yanma nerede ise hiç olmadı.Yediklerim ağzıma gelmiyor.Geçen 2 * 2.5 aylık süreçte yutkunma ve yemek sorunlarım tamamen geçti.Ameliyat sonrası 3. günde işimdeydim.Bu süreçte Levent bey ve hemşireler hep destek oldular.Yaşam kalitemi artırdığı için Levent beye ve tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim.
  Taner Tunçel - 40, Istanbul
 • Uzun süre ilaç diyet ve reflü yastığından sonra Levent beye ameliyat oldum.Hiçbir şikayetim kalmadı.Artık daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama başladım.Tedavisi sebebiyle kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.
  Elvan Yasan - 48, Istanbul
 • Yıllarca yanma, geri gelme, ekşime nedeni ile doktorlara gittim.İlaç kullandım ama geçmedi.Ameliyattan sonra şikayetlerim neredeyse tamamen yok oldu.Yemeği yavaş yemeyi başarırsam hiç şikayetim olmuyor.Yaşam kalitem çok iyileşti.Teşekkür ederim.
  Gülcan Arslan - 45, Istanbul
 • Ameliyat olmadan önce yanma sonrası şiddetli ağrı oluyordu.Birkaç kez acile gitmek zorunda kaldım.İlaçlar bir yere kadar rahatlatıyordu.Sonra Levent beye geldim .Araştırmalar sonucu mide fıtığı ameliyatı yapıldı.Artık yanma ve ağrıdan korkmadan rahatça yemeğimi yiyebiliyorum.
  Abdullah Akil - 43, Istanbul
 • Uzun zamandan beri mide problemleri ile yaşıyorum.Birçok doktora gittim,birçok ilaç kullandım ama hep geçici oldu.Artık durumun beni sosyal yaşamdan uzaklaştırmaya başlamıştı.İnternet sitesini dolaşırken Dr.Levent Eminoğlu nun eğitimi,çalıştığı hastaneler yaptığı başarılı ameliyatları görünce içimde bir umut doğdu.Ben de eski sağlığıma kavuşmak istiyordum.Ve sonunda ameliyatımı başarılı bir şekilde Dr.Levent bey gerçekleştirdi.Yemeklerden sonra şişkinlik dışında hiçbir sıkıntım kalmadı.
  Hakan Ustaoğlu - 38, Istanbul
 • Midemde şişkinlik gaz ve bulantı oluyordu.Sanki yediğim yemekler sırtıma yapışıyordu.Neredeyse her sabah bulantı hatta kusma başlamıştı.8 yıl ilaç kullanarak bu şekilde idare ettim.Ameliyat olalı 3 ay oldu.Bütün şikayetlerim geçti.Hiçbir sıkıntım yok.2. kez dünyaya gelmiş gibiyim.Doktorum Levent Eminoğlu na ve ekibine teşekkür ediyorum.İyi ki Levent beyi tanımışım ve bu ameliyatı olmuşum.
  Filiz Sarıtepe - 54, Istanbul
 • Ameliyattan önce yaşam kalitem çok kötüydü.Uykularım düzensizdi.Her yemekten sonra rahatsız oluyordum,yanma geğirme oluyordu.Ameliyat sonrası bu şikayetlerim geçti.Yemeklerden sonra rahatım,huzurla yemek yiyorum.Bugün Barrett kontrolü için geldim.Ameliyat olalı 6 ay oldu ve yavaş yemeyi öğrenerek 15 kilo verdim.Teşekkür ederim.
  Ayşegül Barış - 47, İstanbul
 • Midemde yaşadığım problemlerden ötürü artık günlük hayatımı keyifsiz bir şekilde yaşıyordum.Temmuzda Levent beyle tanıştım.Araştırmalardan sonra reflü ameliyatı kararı verdik ve ameliyat oldum.Tüm süreç bana söylendiği gibi geçti.Aksi bir durum yaşamadım.Şimdi hayat daha güzel. Sevgi ve saygılarımla
  Derya İpek - 32, İstanbul
 • Önceleri midede aşırı yanma ,hazımsızlık,şişkinlik ,sabahları ağızda acı tatla uyanma sürekli mide koruyucu alma ihtiyacı vardı.Uzun yıllardır çektiğim ve bir türlü tedavi edilemeyen ve sonuca ulaşamadığım bu rahatsızlıklarım tamamen ortadan kalktı.Artık huzurla yemek yeyip huzurla uyuyorum.Beslenme ve yemek yeme düzenim daha sağlıklı bir hal aldı.Operasyonumu gerçekleştiren başta Dr.Levent Eminoğlu ve ekibine sonsuz teşekkürler.
  Serkan Yet - 25, İstanbul
 • Şifa hastanesine geldiğimde göğüste yanma, hazımsızlık, akşam yediklerimin ağzıma geri gelmesi ,baharat kızartma gibi gıdaların dokunması sorunlarım vardı.Reflümün mide fıtığına bağlı olduğu tespit edildi.Levent beyin yaptığı ameliyat sonrası yukarıdaki yakınmalarımın hepsinin geçtiğini gözlemledim.Levent beye ve ekibine teşekkür ederim.
  Enver Özöğren - 50, İstanbul
 • Ameliyat öncesi mide yanması ,boğazda yanma hissi,şişkinlik ,gaz ve hazımsızlık oluyordu.Yıllarca çıkan her asit ilacını verdiler kullandım.Ama bir türlü geçmedi.Ameliyat sonrası memnunum.Yanma hissi hiç kalmadı.Zaman zaman şişkinlik hissi dışında şikayetim yok.İlaçlardan kurtuldum.
  Nahide Sarışın - 48, İstanbul
 • Reflü ameliyatı öncesi midede yanma ,ağıza acı su gelmesi,yemeklerin eğildiğimde geri gelmesi ,geceleri yanma gıcık şikayetlerim vardı.Yıllarca çok defa endoskopi yapılarak takip edildi.Yemek borumda Baret gelişti.Mide fıtığı büyüdü ama hiç ameliyat önerilmedi.Levent beyin tetkiki sonrası sorunun ameliyatla çözülebileceğini söyledi.Reflü ameliyatı sonrası bu şikayetlerimin hepsinden kurtuldum.Ameliyat sonrası 2 ayda 10 kilo verdim .Yaşam kalitem çok iyileşti.
  Serdar Erceiş - 60, İstanbul
 • Operasyon öncesi şiddetli boğaz ağrısı ,ağıza acı su gelmesi,yediğim yemeklerin ağzıma geri gelmesi gibi şikayetlerim vardı.Yemeklerin ağzıma gelmesi ve acı su gelmesini artık unuttum.Hiç olmadı.Boğazımdaki hassasiyetin geçmesi zaman aldı ama artık çok rahatım.Levent beye ekibine teşekkür ederim.
  Oğuz Üre - 52, İstanbul
 • Ameliyat öncesi mide yanması, şişkinlik, yemek yiyememe takılma oluyordu.İlaçla çoğu geçmiyordu ama yanma azalıyordu.Uzun süre ilaçtan sonra internetten Levent beyi buldum.Ameliyat sonrası şikayetlerimin arada şişkinlik dışında hepsi geçti.Yanmam ekşime hiç yok artık.
  Şengül Karakuş - 59, Çorum
 • Mide yanması ,aşırı gaz,geğirme ve kusma oluyordu.Boğazımda ayva kalmış gibi yutkunmada zorluk çekme vardı.Ameliyat sonrasında şikayetlerim gaz dışında bitmiştir.Teşekkürlerimi bildirmek isterim.
  Cemile Şer - 62, İstanbul