Reflü tanı ve tedavi merkezi

Op. Dr. Levent Eminoğlu ve ekibince oluşturulan reflü merkezi 16. yılında Türkiye'nin en geniş tedavi seçeneği sunan referans merkezi. 16 yılda yurtiçi ve yurtdışından 11000'den fazla hastaya tanı ve  2600'nin üzerinde hastaya reflü cerrahisi uygulandı.

Gastroskopik tanının yanı sıra kablolu ve kapsül pHmetri, konvansiyonel ve yüksek rezolüsyonlu manometri, empedans pHmetri tanı da kullanılmaktadır.

Reflü tedavisinde ülkemizde Laparoskopik cerrahi, Endoskopik cerrahi ve Robotik cerrahi seçeneklerinin hepsini uygulayan ve hastasına sunan tek merkezdir. Dünyada ilk Robotik, tek delikten reflü ameliyatı da merkezimizde Op. Dr. Levent Eminoğlu tarafından yapılmıştır.

HASTA DEĞERLENDİRMELERİ

Eylül 2009'da reflü ameliyatı oldum. Daha önce yanmalar ve ağız kokusu çoktu. Gıcık öksürüğü oluyordu. İlaç da geçici rahatlama yapıyordu. Ameliyat sonrası çok rahatım. 1 yıl sonra ilaç kullanmıyorum. Hayat kalitem çok yükseldi. Doktorum Levent beye çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki zamalarda daha iyi olmayı umuyorum. Herkese teşekkür ediyorum.
Bahar Olağan Sülükpınar - 28, Sigortacı